خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه

کابل کشی شبکه شامل نصب داکت و ترانک و نود های شبکه
راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیزات
نصب و راه اندازی سوئیچ ها و روتر ها
طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ( LAN , MAN , WAN)
طراحی و راه اندازی ارتباطات بین شبکه ای راه دور (Wireless)
کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق , برق اضطراری و تلفن
راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری
نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده
ارائه تجیهزات شبکه اعم از روتر ، سوئیچ ، فایروال ، سرور ، رک

خدمات امنیت شبکه

امنیت شبکه

ارائه خدمات مشاوره امنیت اطلاعات و کنترل دسترسی ها
بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت های و کنترل دسرسی به اطلاعات
راه اندازی مدیریت کنترل پهنای باند اینترنت
نصب و و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات
پشتیبان گیری دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه

راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس
راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی
مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه
طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)
پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)
پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار
ارائه راهکار های مجازی سازی VMware , Citrix
راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

پشتیبانی شبکه

نصب و مدیریت شبکه

کاهش ریسک های ناشی از بروز مشکل در شبکه
استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه افزایش کارایی
دریافت تحلیل های مقایسه ای و کارهای آماری
استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه افزایش کارایی

ورود به سایت

ساعات کار

همه روزه به جز ایام تعطیل

صبح ها از ساعت: 8:30 الی 13:00 

عصر ها از ساعت: 16:30 الی 20:30 

شماره تماس:  07143522182

آمار سایت

بازدیدکنندگان
1
مطالب
14
تعداد بازدید مطالب
4108

لوگوی سایت

لوگوی سایت

پیوندها

به مشتریان ما بپیوندید:

در صورتی که قصد داشته باشید سروهای شبکه را مبتنی بر ویندوز راه اندازی کنید، باید تدابیر امنیتی لازم را لحاظ کنید تا امکان نفوذ هکرها به درون شبکه وجود نداشته باشد.
مساله امنیت شبکه شرکت ها بسیار مهم بوده و فن آوری اطلاعات و ارتباطات 1024 به عنوان شرکت خدمات شبکه با حفظ صرفه و صلاح شرکت ها اصلاحات امنیتی را مد نظر قرار می دهد.
با نصب آنتی ویروس‌ها و امکانات امنیتی قوی از نفوذ به داخل شبکه ممانعت به عمل می­آید، تا اطلاعات موجود در داخل شبکه در بستری امن مبادله شوند. اما مساله بک آپ اطلاعات نیز بسیار مهم بوده و از اولویت های بخش پشتیبانی شبکه فن آوری اطلاعات و ارتباطات 1024 می باشد
از دیگر امکانات فن آوری اطلاعات و ارتباطات 1024 می‌توان به نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور و نگهداری کامپیوتر و نگهداری شبکه اشاره کرد. بنابراین نگرانی از بابت دریافت خدمات پشتیبانی شبکه راه اندازی شده وجود نخواهد داشت.

خدمات پشتیبانی شبکه از خدمات اصلی شرکت فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 می باشد که با گسترش صنعت IT و استفاده شرکت ها ، سازمان ها و موسسات از این تکنولوژی در فعالیت های خود نیاز به خدمات پشتیبانی  های کامپیوتری روز به روز افزایش یافته است.

شرکت فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 با هدف گسترش این صنعت نوین و به منظور اعتلای سطح کیفی و کمی بنیان های ارتباطی جهت مشتریان خود ارائه خدمات پشتیبانی  و سخت افزار و شبکه را جز خدمات اساسی خود قرار داده و تمرکز ویژه ایی در این خصوص داشته و دارد.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

از این رو شرکت فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 پس از 12 سال سابقه کار در زمینه پشتیبانی سرور وشبکه ، راه اندازی شبکه با شعار ارائه خدمات صفر تا صد کامپیوتر و شبکه امروز با طیف وسیعی از شرکت ها قرارداد پشتیبانی دارد ؛ علاوه بر این تنوع شرکت های طرف قرارداد پشتیبانی باعث شده تجربه کاری بسیار مناسبی در زمینه کاری های مختلف را داشته باشیم.

شرکت فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 این افتخار را دارد که به عنوان پشتیبان شبکه و پشتیبان کامپیوتر به چندین ارگان و نهاد دولتی و شرکت ارائه خدمات نماید.

 

صفر تا صد خدمات شبكه و كامپيوتر

رایان

پشتیبانی شبکه چیست؟

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با نام دیگری تحت عنوان نگهداری شبکه های کامپیوتری هم شناخته می شود. پشتیبانی  به معنای عام نگهداری و مراقبت و رفع ایرادات بوجود آمده در شبکه های کامپیوتری بوده و در دنیای الکترونیک و مدرن امروزی یک شغل مهم و تخصصی و حساس محسوب می شود. مشکلاتی که در شبکه های کامپیوتری ایجاد می شوند توسط تیم فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 در کوتاهترین زمان ممکن رفع می گردد. خدمات پشتیبانی شبکه این امکان را به شما می دهد، تا در هر لحظه در صورت بروز مشکل بتوانید از کارشناسان ما کمک بخواهید و آن را حل کرده و به روند کار خود بازگردید. ما در فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 سعی می نمائیم با ارائه خدمات متمایز و ارائه مشاوره های به موقع از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگری کنیم تا در طول مدت ارائه خدمات خود رضایت مشتریان را کسب نمائیم.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری چیست

جهت اطمینان از صحت گفتار خود، در بخش سوابق کاری نام بسیاری از مشتری های طرف قرارداد خود را ذکر کرده ایم تا مشتریان جدید بتوانند رضایت از کارهای ما را جویا شوند و با دیدن لیست این شرکت ها و موسسات اطمینان خاطر داشته باشند که میتوانیم جوابگوی نیازهای آنها باشیم. قطعا 12 سال سابقه کاری تجربیات ارزشمندی در حوزه کاری خودمان برای ما ایجاد نموده که در طول همکاری با سایر شرکت ها در قالب مشاوره به آنها اعلام خواهیم نمود.

 

کابل کشی شبکه - پسیو شبکه و تلفن

نصب دوربین مداربسته

نصب و راه اندازی سرور های HP , Supermicro , Intel

رفع اشکالات شبکه و مشکلات روزمره

نصب و راه اندازی میکروتیک ، سیسکو

نصب انواع تجهیزات شبکه از جمله روتر ، سوئیچ ، فایروال

راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …

نگهداری، پشتیبانی و پیکربندی حرفه ای تجهیزات شبکه سوئیچ ٬ روتر و …

فروش انواع سرور و ups

نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …

نگهداری و پشتیبانی سیستمهای صوتی و تصویری تحت شبکه

ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

طراحی و اجرای مانیتورینگ شبكه روزانه، هفتگی، ماهانه(Monitoring )

ارائه سرویس های Active Directory ، DNS ، IIS ، FTP ، Routing ، SQL

استاندارد سازی شبکه و اتاق سرور (Datacenter)

رایان

خدمات شبکه جهت شرکت ها و موسسات از اولویت های خدمات فنآوری اطلاعات و ارتباطات 1024 می باشد که در این زمینه چندین پروژه چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه داشته است. این شرکت سعی می نماید در صورت وجود شبکه عیب یابی و بهینه سازی سرعت شبکه فعلی را در اولویت قرار داده و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به نصب و راه اندازی شبکه جدید نماید و همیشه با ارائه راهکارهای مناسب سعی می نماید در حفظ صلاح و صرفه کارفرما تلاش کرده و با ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود سیستم در پیشبرد اهداف کارفرما مشارکت نماید.

https://rayanposhtiban.com/wp-content/uploads/2018/10/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%871.png

خدمات شبکه 1024 در کوتاهترین زمان یک شبکه کارآمد برای شما مهیا می کند. عملیات نصب و مدیریت شبکه به صورت کاملاً حرفه ای توسط تیم کارشناسی ما انجام می گردد. به منظور اینکه اختلالی در کسب و کار شما به وجود نیاید تمامی مراحل عملیات از قبل برنامه ریزی می شود. پس از اتمام مراحل نصب، پشتیبانی حرفه ای ما را خواهید داشت. ما از آخرین فناوری های سخت افزاری و نرم افزاری شبکه برای تأمین نیازهای شما استفاده می کنیم. 

https://rayanposhtiban.com/wp-content/uploads/2019/01/network-vector2.png

همچنین مطمئن خواهیم شد که کامپیوترهای شبکه، و هر دستگاهی که بعداً اضافه می کنید به درستی راه اندازی شوند. تمام تلاش ما بر این است که سیستم عامل ها، تنظیمات، نرم افزارها و امنیت شبکه و دسترسی به اطلاعات به طور صحیح اجرا شده و همه‌ی کامپیوترهای شبکه آماده انجام عملیات باشند؛ به طوریکه کارمندان شما حتی یک دقیقه هم اتلاف وقت نداشته باشند. 

به طور کلی سه نوع شبکه در محیط های کاری نصب می شوند. شبکه های سیمی که از کابل های صوت و داده به منظور اتصال فیزیکی کامپیوترها و سرورها استفاده می کنند. نصب و راه اندازی صحیح آنها بسیار حائز اهمیت است، در غیر اینصورت شبکه کارآیی لازم را نخواهد داشت. نصب شبکه های بی سیم می تواند راحت تر و ارزان تر تمام شود. این نوع شبکه بندی می تواند برای شبکه های محلی LAN و شبکه های گسترده WAN استفاده گردد. شبکه بی سیم در حالتی که سیستم ها در فواصل دوری از هم قرار دارند گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری است. سیگنالهای شبکه بی سیم قوی و قابل اطمینان هستند و می توانید مطمئن شوید که شبکه شما بدون نقص کار می کند.

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی ، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می باشند. 12 سال سابقه کاری و رضایت مشتریان مهمترین نشانه تعهد و تخصص 1024 می باشد.

(پشتیبانی مشتریان: 07143522182)

اگر می خواهید شعـب مختلف کسب و کارتان را به یکدیگر متصل کنید، یا در صورتیکه مایل هستید کارمندانتان از راه دور و از خانه هایشان به شبکه متصل بوده و مشغول به کار باشند، راه اندازی شبکه خصوصی مجازی یا VPN یک راه حل مناسب برای شماست. ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای ایجاد چنین شبکه ای به شما پیشنهاد می کنیم؛ از جمله شبکه های مبتنی بر مایکروسافت و غیر مایکروسافت.
دسترسی از راه دور به کامپیوترها یا سـرورهای محـل کار مزایای زیادی دارد. به طور مثال، ارتقاء نرم افزاری سریعتر و فشار کمتر بر روی سخت افزار از جمله این مزایا می باشد.

  آدرس: ارسنجان خیابان 12 متری شهید صبری - تلفن : 07143522182 نمابر: 07143525152 - کد پستی: 7376173616

تمام حقوق برای شرکت اطلاعات و ارتباطات 1024 محفوظ می باشد.